Vydavateľstvo Taktik sa už niekoľko rokov orientuje na publikovanie školských učebníc a pracovných zošitov pre deti v materských školách i žiakov základných škôl a študentov stredných škôl. Okrem pracovných zošitov a učebníc koncipovaných podľa iŠVP vydavateľstvo ponúka tiež beletriu pre deti i dospelých. Bestsellery ako “Škriatok v pyžamku” či “Víla zo šatôčky” vyšli práve pod hlavičkou vydavateľstva Taktik.

Pracovné zošity či beletriu z dielne vydavateľstva môžete nájsť ako na slovenskom, tak i na českom trhu. Učebnice, pracovné zošity i ďalšie učebné pomôcky využívajú tisícky učiteľov po celom Slovensku.

I keď sú učebnice a zošity určené najmä pre vzdelávanie v školách či predprimárne vzdelávanie, môžete si ich na doplnenie domáceho štúdia zakúpiť aj ako fyzická osoba. Aktuálne prebieha akcia na vybrané balíčky pre predškolákov a tiež pre žiakov prvého stupňa. Akcia platí iba do 22. marca 2021 alebo do vypredania zásob.

Náš výber akciových produktov rôzneho druhu

Vydavateľstvo Taktik prichádza neustále s novými učebnými materiálmi určenými nielen na pomoc pedagógom, ale aj rodičom. My sme pre vás vybrali akciové balíčky v zľavách. Na balíčky pre prvý stupeň ZŠ si môžete uplatniť zľavu až pri kúpe 5ks.

Výhody nákupu v e-shope Taktik.sk

  • Doprava nad 29,90€ zdarma – ak objednáte tovar nad sumu 29,90€, dopravu neplatíte.
  • Doprava pre školy zdarma – ak je objednávateľom škola, poštovné a balné je bezplatné. 
  • Bezplatné ukážky pre školy zdarma – každá škola na Slovensku má nárok na 1 ks žiackeho pracovného zošita z daného predmetu a ročníka ako ukážku. Pri objednaní 15 a viac ks pracovných zošitov z daného predmetu a ročníka zostáva ukážka na škole bezplatne.

Slová autora na záver

V súčasnej situácii je vzdelávanie detí často presmerované do online priestoru, v ktorom mnohokrát deti nedokážu navnímať všetko, čo by potrebovali. Preto, ak potrebujete s deťmi niektorú problematiku doštudovať, vydavateľstvo Taktik umožňuje zakúpiť si doplnkové materiály ako pre predškolákov v materských školách, tak i žiakov prvého či druhého stupňa a tiež študentov stredných škôl.

Ušetrite s nami a nakúpte balíčky pre deti a študentov výhodnejšie. Momentálne prebieha akcia na balíčky pre deti vo veku 4-5 a 5-6 so zľavou. V prípade balíčkov pre 1. stupeň je zľava uplatniteľná pri nákupe viac ako 5ks. Akcia trvá iba do 22.3.2021. Preto už neváhajte a poponáhľajte sa s nákupom!

Ak sa vám tento článok páčil, prezdieľajte ho, pripadne nás lajknite na Facebooku.

Príjemné nakupovanie.