Na našom portáli nájdeš rôzne spôsoby na ušetrenie peňazí či tipy na výhodné nákupy. Chceme ti však dať aj tip na ušetrenie času, ktorý je tým najdôležitejším čo máme. 

Pretože sa v dnešnej dobe televízia takmer nedá sledovať a ide skôr o reklamu prerušovanú rôznym programom. Zo 45 minútového seriálu tak môže byť v kľude 2 hodinový celovečerák.  Máme však pre teba riešenie v podobe internetovej televízie Voyo.

Voyo je internetová streamovacia služba ponúkaná v niektorých krajinách strednej a východnej Európy. Na Slovensku sa teší mimoriadnej obľube, pričom v súčasnosti má už viac ako 800 000 platiacich odberateľov.  Voyo poskytuje prístup k širokému spektru obsahu, pričom je prevádzkovaná televíziou Markíza, jednou z najväčších televízií na Slovensku.

Služba je obdobou obľúbených amerických streamovacích služieb ako Netflix, Hulu alebo Amazon Prime, avšak so zameraním na regionálny obsah pre všetky vekové kategórie. Hlavným pilierom služby je najmä lokálny obsah, ktorý predstavujú české a slovenské filmy a seriály, ale aj formáty pod značkou Voyo Originál.

Pozrime sa spolu na hlavné benefity celej služby.

Hlavné benefity používania služby Voyo:

1. Široký výber obsahu 

Voyo ponúka rozmanitý výber obsahu, vrátane filmov, seriálov, televíznych programov, športových prenosov či živého vysielania, čo znamená, že používatelia majú prístup k rôznorodým žánrom a typom zábavy.  Navyše všetko bez reklám. 

2. Regionálny obsah

Služba je zameraná na potreby a preferencie slovenských a českých divákov čo znamená, že používatelia majú prístup k regionálnemu obsahu v podobe pôvodných seriálov a formátov Voyo Originál. Diváci tu nájdu cez 800 českých a slovenských filmov, čo je najväčšia ponuka na trhu, ďalej vyše 1 600 titulov a viac než 15-tisíc hodín zábavy. 

3. Pohodlnosť a flexibilita:

Voyo umožňuje používateľom sledovať obsah kedykoľvek a kdekoľvek, pokiaľ majú prístup k internetu. To znamená, že môžu sledovať svoje obľúbené programy a filmy na viacerých zariadeniach, ako sú televízory, počítače, smartfóny a tablety. Svoj obľúbený seriál či program si pustíš hocikedy, nemusíš čakať na konkrétny čas vysielania v TV. Za jeden z najväčších benefitov považujem možnosť pustenia si jednotlivých programov predstihu – teda jednotlivé diely seriálov alebo časti programov vidím skôr ako všetci ostatní. To v konečnom dôsledku ušetrí môj čas. 

4. Možnosť sledovania TV Naživo:

Na Voyo môžete okrem už nahraného obsahu a prenosov, sledovať obľubené TV stanice ako sú Markíza, Dajto, Doma, Markíza krimi a športových programov Sport1, Sport2, Sport5, Sport6 a Nova International. 

5. Možnosťoffline sledovania:

Niektorý obsah na Voyo je možné stiahnuť a sledovať offline, čo je výhodné pre používateľov, ktorí chcú sledovať svoje obľúbené filmy a seriály bez prístupu k internetu, napríklad počas cestovania. Vybrané tituly si môžete stiahnuť v aplikácii Voyo do Vášho Android alebo iOS zariadenia a sledovať ich bez nutnosti pripojenia k internetu.

6.  Kvalita obrazu:

Mnoho obsahu na Voyo je dostupný v HD kvalite, nemusíš sa tak báť nekvalitného obrazu a zvuku. Vysielanie si tak vychutnáš so všetkým čo k tomu patrí.

7. Dostupnosť a prehladnosť aplikácie:

Aplikácia Voyo je dostupná pre rôzne platformy a zariadenia, ako sú smartfóny, tablety, televízory a počítače, čo znamená, že používatelia majú možnosť sledovať svoje obľúbené programy a filmy kdekoľvek a kedykoľvek. Aplikácia je mimoriadne prehladná čo umožňuje ľahké vyhľadávanie obsahu. Používatelia môžu vyhľadávať obsah v aplikácií podľa kategórií či žánrov.

8. Exkluzívny športový obsah

Ak ste športový fanúšik Voyo je pre Vás trefa do čierneho. Voyo ponúka možnosť sledovania množstva športových prenosov, ako sú futbalové zápasy Niké ligy, hokejovú NHL, prestížnu MMA organizáciu UFC a iné športové udalosti. Pre slovenského fanúšika navyše exkluzívne ako jediná platforma na trhu prináša prenosy F1. Športoví fanúšikovia si tak celkom určite prídu na svoje Rovnako tu nájdeš výborné športové dokumenty z originálnej produkcie Voyo, ako napríklad Do neba a do pekla či dokument o Martinovi Škrtelovi

9. Obsah pre deti a rodiny:

Voyo ponúka rozsiahly obsah určený pre deti a rodiny, vrátane animovaných filmov, edukatívnych programov či rozprávok, čo je pre rodičov ďalšou pridanou hodnotou tejto služby.

Ako sledovať Voyo na 7 dní zadarmo?

Ako pozerať Voyo zadarmo? Hoci ti predplatné odporúčam, je dobré si ho vyskúšať zadarmo a vyskúšať si službu na priamo. 

Ak sa do služby Voyo registruješ po prvýkrát, máš možnosť si vyskúšať predplatné Voyo na skúšku, a to na 7 dní zdarma.  Pri aktivácii skúšobného obdobia sa Vám v priebehu prvých 7 dní (168 hodín od aktivácie) platba za službu Voyo nestrhne. 

Čiastka 0,01 € bude zablokovaná pre overenie správnosti platobných údajov, ktoré budú pripravené pre prípadné budúce predplatné. Následne je na tebe či budeš Voyo využívať aj naďalej, alebo ho ešte pred vypršaním skúšobnej doby ukončíš.

Pokiaľ naplánovanú platbu predplatného nezrušíš, po vypršaní 7-dňového skúšobného obdobia (168 hodín) dôjde ku platbe 5,99 € a tým k aktivácii VOYO predplatného. S VOYO predplatným sú nastavené opakované platby a každých 30 dní dôjde k automatickej obnove predplatného.