Online e-shop Bubulákovo môžete skutočne nazvať pravou rodinnou firmou – “Buburodinou”. Okrem majiteľky, tam pracuje aj jej manžel, sestra a pracovníčky-kamarátky. O úspechoch firmy, ktorá sa zaoberá predajom kvalitných a trendy látok rôznych druhov a typov svedčí aj fakt, že online e-shop funguje aj na českej, maďarskej, nemeckej a rakúskej platforme. V ponuke majú nielen prešívané látky, úplety, bavlnené látky, ale aj rôzne exteriérové látky, menčester, teplákovinu a mnohé iné.

Vďaka usilovnej a kvalitnej práci vyhrala spoločnosť v roku 2017 v súťaži Mastersgate kategóriu “Skokani a exportéri”. V roku 2019 vyhrali zasa v súťaži Heuréka shop roku kategóriu “Cena popularity”. Zároveň bola majiteľka Dáša Kozmérová ocenená ako Podnikateľka roka 2018 v kategórii “Úspešná živnostníčka”.

Hlavnou prioritou firmy je ponuka čo najvyššej kvality látok a veľkého výberu vzorov za prijateľnú cenu. Poďte sa presvedčiť s nami!

Aktuálne prebieha akcia na vybrané produkty so zľavou viac ako 20 %. Mali by ste sa však poponáhľať, kampaň platí iba do 18. marca 2021.

Náš výber akciových produktov na Bubulákovo.sk

E-shop Bubulákovo.sk ponúka široký výber kvalitných látok rôznych vzorov a druhov. My sme pre vás vybrali z akciových kúskov to, čo nám najviac padlo do oka.

Výhody nákupu na Bubulákovo.sk

  • Pri nákupe nad 40 zľava na dopravu 2€, pri nákupe nad 70 doprava zdarma – ak nakúpite nad 40€, zaplatíte za dopravu iba 2€, ak však nakúpite za viac ako 70€, máte dopravu úplne zdarma.
  • Zľava 5% za fotkuak nahráte fotografiu výrobku z látok zakúpených na Bubulákovo.sk, získate po schválení zľavu 5% platiacu po dobu 30 dní.
  • Špeciálne akcie a súťaže – ak chcete byť informovaní o nových akciách a súťažiach medzi prvými, zaregistrujte sa na odber newsletteru.

Slová autora na záver

Spoločnosť Bubulákovo.sk prichádza s obrovským výberom látok, ktoré len tak inde nezoženiete. Nájdete tu rôzne druhy látok a zaujímavé vzory vhodné na šitie oblečenia pre dospelých, šiat, teplákov, ale aj módnych kúskov pre detičky či iných látkových kúskov a doplnkov.

Momentálne prebieha akcia na úplety, mušelín, fleece a iné vybrané látky, ktorá trvá iba do 18.3.2021. Preto už neváhajte a poponáhľajte sa s nákupom!

Ak sa vám tento článok páčil, prezdieľajte ho, pripadne nás lajknite na Facebooku.

Príjemné nakupovanie.