Online e-shop Obraznastenu.sk prichádza s obrazmi na plátne, ktoré sú vhodné nielen pre moderné bývanie a interiér, ale aj do detských izieb, kuchyne či na chalupu. Výber závisí od vášho vkusu. Obrazy disponujú realisticky zobrazeným motívom vo vysokej kvalite a sú dostupné v rozličných rozmeroch. Môžete si zvoliť motív v digitálnej kvalite vytlačený na kvalitnom plátne, ktoré je natiahnuté na drevenom ráme alebo ručne maľované obrazy s rôznymi motívmi, formátmi a rozmermi. Svoje nápady na motívy na plátno prepožičiavajú známi dizajnéri Dan Johannson, Tom Lorris, Zoya Verdi a Bianca Rossi. U každého z nich nájdete im vlastný prístup a vkus. E-shop tiež ponúka maľovanie podľa čísel, obrazy z fotografie, či abstraktné obrazy od známej dizajnérky pod názvom VeronikaArt. Okrem obrazov nájdete v online obchode tapety, palgáty, závesné plátno, nálepky, hodiny či iné bytové dekorácie.

Hlavnou prioritou spoločnosti je ponuka čo najvyššej kvality obrazov a doplnkov za prijateľnú cenu. Poďte sa presvedčiť s nami!

Aktuálne prebieha akcia na vybrané produkty so zľavou až do -60%. Mali by ste sa však poponáhľať, kampaň platí iba do 15. apríla 2021.

Náš výber akciových produktov na Obraznastenu.sk

E-shop Obraznastenu.sk ponúka široký výber zaujímavých obrazov rôznych motívov a rozmerov. My sme pre vás vybrali z akciových kúskov to, čo nám najviac padlo do oka.

Výhody nákupu na Obraznastenu.sk

  • Pri nákupe nad 30 doprava zdarma – ak nakúpite nad 30€, máte dopravu úplne zdarma.
  • Záruka absolútne najnižšej cenyAk sa Vám v priebehu dvoch týždňov podarí nájsť v inom internetovom obchode rovnaké produkty, aké ponúka www.obraznastenu.sk, lacnejšie, získate zľavu 10% z ceny, ktorú ste našli u konkurencie.
  • Vrátenie tovaru bez udania dôvodu do 30 dní – ak vrátite tovar do 30 dní od prijatia zásielky, tím Obraznastenu.sk Vám vráti peniaze alebo pomôže vybrať iný tovar.

Slová autora na záver

Spoločnosť Obraznastenu.sk prichádza s veľkým výberom rôznych tlačených či ručne maľovaných obrazov, ktoré len tak inde nezoženiete. Okrem toho tu nájdete aj iné dizajnérske kúsky, plagáty, nálepky, tapety či bytové doplnky.

Momentálne prebieha akcia na vybrané tlačené obrazy na plátne, ktorá trvá iba do 15.4.2021. Preto už neváhajte a poponáhľajte sa s nákupom!

Ak sa vám tento článok páčil, prezdieľajte ho, pripadne nás lajknite na Facebooku.

Príjemné nakupovanie.