Nadchádzajúca jar je ideálnym obdobím na obnovenie športových aktivít a načerpanie energie po zimnom období. S vyššími teplotami a predĺženými dňami sa otvárajú mnohé príležitosti na vonkajšie športy a pohyb. Je však potrebné sa na šport vhodne oblecť a vybaviť. Tu je niekoľko tipov na to, ako ušetriť pri nákupe športového oblečenie a vybavenia:

Decathlon.sk

Obľubený obchod s obrovským množsvom športového oblečenia a vybavenia ponúka jednak možnosť ich výpredaja a zľiav v podobe dopredaja skladových zásob. Rovnako sa s akciovými ponukami sústreďujú na konkrétne jarné športy, či už beh, cyklistiku, kemping či turistiku. Odporúčam si jednotlivé kategórie podrobne prejsť.

Exisport.sk

Známa sieť so športovým oblečením ponúka klasický jarný výpredaj. Odporúčam sa zamerať najmä na oblečenie a vybavenie.

Gymbeam.sk

Gymbeam je jeden z najväčších eshopov ponúkajúcich doplnky výživy a oblečenie na fitness. Už tradične ponúkajú ich výpredaj obľubených produktov.

Myprotein.sk

Myprotein ponúka exkluzívne akcie. Myprotein ich ponúka hneď niekoľko. Jednak môžeš využiťzľavu 50% na vybrané oblečenie pri nákupe aspoň 3 kusov oblečenia. Rovnako aktuálne ponúkajú garantovanú zľavu 60% na amina, vitamíny a minerály. Navyše môžeš využiťzľavový kód DOGNETSK na 40% zľavu z nákupu.

Ironaesthetics.sk

Slovenská značka Ironaesthetics ponúka pre nadšencov fitness, výpredaj oblečenia. Momentálne ponúkajú výpredaj oblečenia

Pre ešte lacnejší nákup môžeš taktiež využiť aj naše zľavové kódy: 

IRON5 – pre zľavu 5 € pri nákupe nad 50 €,

IRON10 – pre zľavu 10 € pri nákupe nad 100€, 

IRON15 – pre zľavu 15 € pri nákupe nad 150 € 

IRON20 – pre zľavu 20 € pri nákupe nad 200 €

Nike.com

Známa značka športového oblečenia ponúka na svojom oficiálnom webe výpredaj vybraného tovaru.