Spoločnosť Bigon je na slovenskom trhu už od roku 2006, hoci pod týmto názvom ju nájdete až od roku 2017. Názov v sebe spája “Big” ako veľké zľavy a “ON” ako dostupné priamo, pričom samotný pojem môžeme preložiť ako “plný entuziazmu a nadšenia”. Spoločnosť prináša profesionálne repasované notebooky a počítače za zlomkové ceny, ktoré si môžete zadovážiť pre vašu firmu alebo domov. Orientuje sa nielen na bežné počítače, ale aj na špecializované kúsky, ktoré sú inde málo dostupné. V ponuke nájdete aj množstvo počítačových doplnkov, klávesnice, slúchadlá, reproduktory, ale aj mobilné telefóny, tablety a monitory.

Hlavnou prioritou firmy je spokojnosť zákazníka a ponuka čo najvyššej kvality za prijateľnú cenu. Poďte sa presvedčiť s nami!

Aktuálne prebieha akcia na vybrané produkty so zľavou až -63 %. Mali by ste však poponáhľať, kampaň platí iba do 31. marca 2021.

Náš výber akciových produktov na Bigon.sk

E-shop Bigon.sk ponúka široký výber repasovaných notebookov, ale aj iného počítačového príslušenstva a elektronických doplnkov. My sme pre vás vybrali niektoré zaujímavé akciové kúsky.

Výhody nákupu na Bigon.sk

  • Garancia 14 dní vrátenia peňazí- nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu a tím Bigon vám pošle peniaze alebo pomôže vybrať niečo vhodnejšie.
  • Stabilná podporaskúsení predajcovia na online chate vám vždy poradia, dokonca aj počas víkendu. O pomoc môžete požiadať aj e-mailom alebo telefonicky.
  • Nákup na splátky – tovar máte možnosť zakúpiť na splátky cez Quatro. Ak chcete ušetriť na navýšení, sledujte novinky na Bigon Facebooku alebo v newslettri.
  • Rýchle doručenie ak si tovar objednáte v pracovný deň do 14.00, na druhý deň vám ho kuriér doručí.

Slová autora na záver

Spoločnosť Bigon.sk prináša okrem repasovaných notebookov aj množstvo doplnkového počítačového tovaru ako sú klávesnice, myši, reproduktory alebo slúchadlá. Kvalitné mobilné telefóny a počítače potešia vás i vaše deti, a to všetko za prijateľnú cenu. Ušetrite s nami a nakupujte so zľavou. V prípade, ak vám produkt nebude vyhovovať, môžete ho do 14 dní vrátiť alebo vymeniť.

Momentálne prebieha akcia na vybrané notebooky, klávesnice, myši, reproduktory a iné počítačové doplnky, ktorá trvá iba do 31.3.2021. Preto už neváhajte a poponáhľajte sa s nákupom!

Ak sa vám tento článok páčil, prezdieľajte ho, pripadne nás lajknite na Facebooku.

Príjemné nakupovanie.