Začal sa nový rok a s tým sú spojené novoročné športové predsavzatia. Na športovanie je však nevyhnutne potrebné sa dobre vybaviť. Prinášame vám preto akcie športových obchodov v januári, ktoré Vám môžu ušetriť vašu peňaženku.

Športové vybavenie a oblečenie

Decathlon.sk

Decathlon u nás patrí dlhodobo k najobľubenejším športovým obchodom najmä kvôli rozsahu športov ktoré zastrešuje. Ponúka obrovský výber oblečenia a vybavenia pre všetky druhy športov. V januári v ňom nájdete ponuku zľacneného vybavenia a oblečenia na lyžovanie. V prípade ak ste v januári začali navštevovať posilovňu, pozrite si určite zvýhodnenú ponuku produktov do fitka. Či už ide o legíny, funkčné oblečenie či samotné závažia. Decathlon je vždy výhodnou voľbou.

Exisport.sk

Známa sieť športových predajní taktiež ponúka možnosti výhodného nákupu. Ak potrebujete oblečenie do fitka, športovú obuv alebo termoprádlo, určite si pozrite ich aktuálny novoročný výpredaj. V ňom nájdete zľavy až do 60%.

Insportline.sk

E-shop insportline.sk je zameraný najmä na vybavenie vlastných (domácich) posilovien. Ak chcete cvičiť kedykoľvek v súkromí a hlavne lacnejšie, pozrite si ich novoročný výpredaj so zľavami až do 62%. Nájdete v ňom všetko od činiek, cez bežecké pásy až po cyklotrenažeri.

Ironaesthetics.sk

V prípade kvalitnej slovenskej značky oblečenia na fitness, kulturistiku a posilňovanie Ironaesthetics dávame do pozornosti ich aktuálny výpredaj. K dispozícii majú tielka, mikiny, šortky, tepláky, tričká a ďalšie produkty. V ponuke pre dámy nechýbajú priliehavé legíny a športové podprsenky. V ponuke pre dámy nechýbajú priliehavé legíny a športové podprsenky. Nakupovať môžete tu

Pre ešte lacnejší nákup môžete taktiež využiť aj naše zľavové kódy:

IRON5 – pre zľavu 5 € pri nákupe nad 50 €,

IRON10 – pre zľavu 10 € pri nákupe nad 100€,

IRON15 – pre zľavu 15 € pri nákupe nad 150

IRON20 – pre zľavu 20 € pri nákupe nad 200

Zdravá výživa a potraviny

Gymbeam.sk

Jedným z najobľubenejších obchodov so zdravou výživou je jednoznačne Gymbeam.sk. Či už Vám ide budovanie svalov, podporu regenerácie alebo zlepšenie výkonu, Gymbeam je vždy dobrou voľbou. Gymbeam si v januári pripravil Velký novoročný výpredaj s veľmi velkým výberom zlacneného tovaru.

Myprotein.sk

Značku Myprotein netreba vo svete fitness zvlášt predstavovať. Tá ponúka v januári množstvo akcii či už v podobe 40% zľavy na všetky obľubené produkty spolu s dvoma darčekami zadarmo. Pozrite si tiež výber oblečenia v outlete so zníženými cenami. Páni určite ocenia funkčné treningové tričká. Dámy naopak kvalitné fitness legíny rôzneho druhu.

Brainmarket.sk

Brainmarket sa zaraďuje svojím tovarom medzi špičkové obchody so zdravými potravinami a doplnkami výživy. Či už ide o kvalitné magnézium, doplnky na optimalizáciu hormónov, či kvalitnú prírodnú kozmetiku určite pozrite ich ponuku. Brainmarket si v januári taktiež pripravil svoju akciovú ponuku znížených cien.

Zdravestravovanie.sk

Služba ktorá sa už desať rokov stará o zdravé jedálničky. Denne rozvážajú zákazníkom vyvážené celodenné menučka z vysokokvalitných surovín. Zdravé stravovanie ponúka programy pre diétu, hodnotnú stravu i aktívny život pre všetkých klientov od detského do seniorského veku. Ak teda potrebujete v novom roku vyriešiť dietu a jedálníček a pritom ušetriť na jedle a čase, neváhajte.

Protein.sk

Jeden z najväčších a najstarších eshopov s doplnkami výživy všetkého druhu v januári taktiež nezaláha. Vo výpredaji nájdete produkty s cenami na minime alebo akciové baličky produktov.

Grizly.sk

E-shop predávajúci kvalitné zdravé potraviny najmä však orechy, sušené ovocie, semienka, orechové krémy a to v ekonomickom a ekologickom balení. Ak si potrpíte na kvalitné potraviny určite si pozrite aktuálny novoročný dopredaj zásob.