Školské pomôcky spoločnosti Topgal patria k najpredávanejším pomôckam vo svojej kategórii už celých 28 rokov. Od koženej galantérie cez turistické batohy sa firma Topgal prepracovala na špičku v oblasti školských tašiek, batohov a ku škole patriaceho príslušenstva. E-shop Topgal pripravil ponuku najľahších školských tašiek, batohov, peračníkov a celých školských setov, ktoré sprevádzajú deti od prvého ročníka základnej školy až po študentov vysokej školy. Okrem školských tašiek, prinášajú veľkú ponuku školského príslušenstva, ako sú školské puzdrá, desiatové boxy, pršiplášte či zástery na výtvarnú výchovu a mnohé iné. Hlavnou prioritou firmy je spokojnosť zákazníka, vysoká kvalita výrobkov, originálny vzhľad a prijateľná cena. Vďaka tomu sú zákazníkmi hodnotení ako producent kvalitných výrobkov, ktorý neustále prináša nové modely, vzory a štýly. Produkty e-shopu Topgal potešia každého školáka či študenta. Veď sa presvedčte sami!

Aktuálne prebieha kampaň na vybrané produkty , v ktorej nájdete okrem zľavnených batohov a tašiek aj školské peračníky a študentské puzdrá na perá so zľavou až -59 %. Kampaň platí iba do 12. apríla 2021.

Náš výber akciových peračníkov na Topgal.sk

E-shop Topgal.sk ponúka okrem iného príslušenstva aj široký výber školských a študentských peračníkov. My sme pre vás vybrali niektoré zaujímavé akciové kúsky.

Školské tašky za výhodné ceny na Topgal.sk

E-shop Topgal.sk ponúka široký výber školských batohov a tašiek. Tieto akciové kúsky nás zaujali.

Výhody nákupu na Topgal.sk

  • Doprava zdarma nad 50€ – za dopravu nič neplatíte.
  • 30 dní na vrátenie tovaru – až 30 dní na bezplatné vrátenie tovaru.
  • Možnosť výmeny tovaru za iný – ak vám nesadol tovar farbou či rozmerom alebo ste našli vhodnejší model v ponuke, nový vám bude zaslaný bezplatne vo výmennom balíku. Rozdiel v cene jednoducho doplatíte alebo vám ho vrátia.
  • Reklamovaný tovar nemusíte nikam zasielať – spätné zaslanie kuriérom je zabezpečené na náklady spoločnosti.

Slová autora na záver

Ak hľadáte ľahkú školskú tašku pre svojho prváčika, batoh pre väčšieho študenta, prípadne zaujímavý školský peračník, na Topgal. sk sa rozhodne môžete spoľahnúť. Kvalitné školské pomôcky so zľavami vaše deti potešia coolovými vzormi a vás ešte prijateľnejšou cenou. Ušetrite s nami a nakupujte so zľavou. V prípade, ak sa vám produkt nebude páčiť alebo vám nesadne farba, môžete ho do 30 dní vrátiť alebo vymeniť.

Momentálne prebieha akcia na vybrané školské a študentské peračníky, batohy a tašky, ktorá trvá iba do 12.4.2021. Preto už neváhajte a poponáhľajte sa s nákupom!

Ak sa vám tento článok páčil, prezdieľajte ho, pripadne nás lajknite na Facebooku.

Príjemné nakupovanie.