Školské batohy spoločnosti Topgal patria k najpredávanejším batohom vo svojej kategórii už celých 28 rokov. Od koženej galantérie cez turistické batohy sa firma Topgal prepracovala na špičku v oblasti školských tašiek, batohov a ku škole patriaceho príslušenstva. E-shop Topgal pripravil ponuku najľahších školských tašiek, batohov a celých školských setov, ktoré sprevádzajú deti od prvého ročníka základnej školy až po študentov vysokej školy. Okrem školských tašiek, prinášajú širokú ponuku školského príslušenstva, ako sú peračníky, puzdrá, desiatové boxy, pršiplášte či zástery na výtvarnú výchovu a mnohé iné. Hlavnou prioritou firmy je spokojnosť zákazníka, vysoká kvalita výrobkov, originálny vzhľad a prijateľná cena. Vďaka tomu sú zákazníkmi hodnotení ako producent kvalitných výrobkov, ktorý neustále prináša nové modely, vzory a štýly. Produkty e-shopu Topgal potešia každého školáka či študenta. Veď sa presvedčte sami!

Aktuálne prebieha kampaň na vybrané produkty so zľavou až -58 %. Mali by ste poponáhľať, keďže kampaň platí iba do 15. februára 2021.

Náš výber akciových tašiek a batohov na Topgal.sk

E-shop Togal.sk ponúka široký výber školských batohov a tašiek. My sme pre vás vybrali niektoré zaujímavé akciové kúsky.

Výhodné školské sety na Topgal.sk

Školské sety predstavujú výhodnú kombináciu školskej tašky a peračníka s možnosťou rozšírenia výhodnej kombinácie o vrecko na prezuvky, prípadne pláštenku na batoh. Tieto akciové kúsky nás zaujali.

Výhody nákupu na Topgal.sk

  • Doprava zdarma nad 50€ – za dopravu nič neplatíte.
  • 30 dní na vrátenie tovaru – až 30 dní na bezplatné vrátenie tovaru.
  • Možnosť výmeny tovaru za iný – ak vám nesadol tovar farbou či rozmerom alebo ste našli vhodnejší model v ponuke, nový vám bude zaslaný bezplatne vo výmennom balíku. Rozdiel v cene jednoducho doplatíte alebo vám ho vrátia.
  • Reklamovaný tovar nemusíte nikam zasielať – spätné zaslanie kuriérom je zabezpečené na náklady spoločnosti.

Slová autora na záver

Ak hľadáte ideálnu a ľahkú školskú tašku pre svojho prváčika či väčšieho študenta, na Topgal. sk sa rozhodne môžete spoľahnúť. Kvalitné školské pomôcky so zľavami vaše deti potešia coolovými vzormi a vás ešte prijateľnejšou cenou. Ušetrite s nami a nakupujte so zľavou. V prípade, ak sa vám produkt nebude páčiť alebo vám nesadne farba, môžete ho do 30 dní vrátiť alebo vymeniť.

Momentálne prebieha akcia na vybrané tašky, batohy a sety, ktorá trvá iba do 15.2.2021. Preto už neváhajte a poponáhľajte sa s nákupom!

Ak sa vám tento článok páčil, prezdieľajte ho, pripadne nás lajknite na Facebooku.

Príjemné nakupovanie.