Online e-shop Spartoo.sk prichádza nielen s ponukou značkovej a kvalitnej obuvi a oblečenia, ale prináša so sebou najnovšie módne trendy a modely rôznych svetových značiek. Príbeh vzniku spoločnosti je v skutku inšpiratívny. Založili ju traja priatelia a nadšenci pre obuv, Boris, Paul a Jeremi, hneď po ukončení univerzity v lete roku 2006. Firma Spartoo dostala svoj názov podľa kožených sandálov s názvom “rimanky” a gréckeho mesta Sparta. Rafinovane podľa vzoru spoločnosti Google a Yahoo pridali ešte jedno “o” a názov Spartoo bol na svete. K tímu troch mladíkov sa rýchlo pridali ďalší pracovníci a investori a firma začala prosperovať. Základňu majú v srdci francúzskych Álp, v meste Grenoble. Rast firmy je celkom konštantný, vďaka čomu sa v roku 2010 presťahovali do nových priestorov a dnes nájdete túto spoločnosť vo viac ako 25 krajinách, vrátane Nemecka, Anglicka, Talianska, Španielska a Slovenska. V ich portfóliu nájdete nielen luxusné oblečenie a topánky, ale aj kabelky či spodnú bielizeň rôznych značiek.

Prioritou firmy je kvalita produktov a spokojnosť zákazníkov, a tak prinášajú viac ako 3500 rôznych značiek obuvi, oblečenia i doplnkov, čo predstavuje viac ako 300 000 modelov. Poďte sa presvedčiť s nami!

Aktuálne prebieha akcia na vybrané produkty . Poponáhľajte sa však, kampaň platí iba do 30. marca 2021.

Náš výber akciových produktov na Spartoo.sk

E-shop Spartoo.sk ponúka široký výber rôznej obuvi, oblečenia, kabeliek a iných doplnkov. My sme pre vás vybrali z akciových kúskov to, čo by sa hodilo aj do nášho šatníka.

Výhody nákupu na Spartoo.sk

  • Široká ponuka tovaru – v ponuke nájdete viac ako 300 000 modelov.
  • Doručenie prostredníctvom kuriérskej služby DPD zdarma – pri doprave prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD za dopravu neplatíte.
  • Vrátenie tovaru do 30 dníak vám tovar z nejakého dôvodu nevyhovuje, môžete ho cez UPS vrátiť alebo vymeniť.
  • Garancia najnižšej ceny – firma Spartoo Vám vráti dvojnásobne rozdiel pri každom tovare, ktorý sa predá a vyexpeduje na stránkach Spartoo.sk, ak nájdete inde lepšiu cenu. Avšak pozor!!! Pri lacnejšom tovare sa nesmie jednať o špeciálnu reklamnú ponuku alebo o tovar označený so zľavou.
  • 5€ na nákup za odoberanie Newslettra– ak sa zapíšete na odber newslettra, dostanete poukaz v hodnote 5 eur na nákup na Spartoo.sk.
  • 10€ na nákup za názor v ankete spokojnosti s webovou stránkou – ak vyjadríte svoj názor na fungovanie stránky Spartoo.sk v krátkom dotazníku, získate poukaz na nákup v hodnote 10 eur.
  • Možnosť vyhrať poukážku v hodnote 100€ za zapojenie do prieskumného panelu a vyjadrenie svojho názoru na módu a trendy máte možnosť každý mesiac vyhrať nákupnú poukážku v hodnote 100 eur, ktorú môžete uplatniť na stránke Spartoo.sk.

Slová autora na záver

E-shop Spartoo.sk prichádza s obrovským výberom módnych doplnkov, topánok i oblečenia, ktoré by ste rozhodne vo svojom šatníku uvítali. Nájdete tu nielen rôzne druhy obuvi a oblečenia, ale aj spodnú bielizeň, kabelky, športové doplnky či luxusný tovar.

Momentálne prebieha veľká jarná akcia na vybraný sortiment produktov, ktorá trvá do 30.3.2021. Neváhajte a poďte sa pozrieť, čo by sa Vám ešte zišlo!

Ak sa vám tento článok páčil, prezdieľajte ho, pripadne nás lajknite na Facebooku.

Príjemné nakupovanie.