Spoločnosť Topgal už sme vám predstavili pri minulej akcii, avšak nemôžeme nespomenúť, že ide o skutočne kvalitné slovenské výrobky, ktoré zahŕňajú okrem ultraľahkých školských tašiek pre prvý a druhý stupeň aj školské batohy pre tínedžerov a dokonca cestovné či víkendové tašky. Okrem toho u nich nájdete široký sortiment školských doplnkov, peračníkmi, vreckami na papuče či telesnú výchovu počínajúc, až po zástery na výtvarnú výchovu či desiatové boxy a pršiplášte.

Hlavnou prioritou firmy je spokojnosť zákazníka, vysoká kvalita výrobkov, originálny vzhľad a prijateľná cena. Vďaka tomu sú zákazníkmi hodnotení ako producent kvalitných výrobkov, ktorý neustále prináša nové modely, vzory a štýly. Produkty e-shopu Topgal potešia každého školáka či študenta. Poďte sa presvedčiť s nami!

Aktuálne prebieha akcia na vybrané produkty so zľavou až -59 %. Mali by ste poponáhľať, keďže kampaň platí iba do 15. marca 2021.

Náš výber akciových batohov a tašiek na Topgal.sk

E-shop Topgal.sk ponúka široký výber študentských i školských batohov a tašiek. My sme pre vás vybrali niektoré zaujímavé akciové kúsky.

Výhodné školské sety na Topgal.sk

Školské sety predstavujú výhodnú kombináciu školskej tašky a peračníka s možnosťou rozšírenia výhodnej kombinácie o vrecko na prezuvky, prípadne pláštenku na batoh. Tieto akciové kúsky nás zaujali.

Výhody nákupu na Topgal.sk

  • Doprava zdarma nad 50€ – za dopravu nič neplatíte.
  • 30 dní na vrátenie tovaru – až 30 dní na bezplatné vrátenie tovaru.
  • Možnosť výmeny tovaru za iný – ak vám nesadol tovar farbou či rozmerom alebo ste našli vhodnejší model v ponuke, nový vám bude zaslaný bezplatne vo výmennom balíku. Rozdiel v cene jednoducho doplatíte alebo vám ho vrátia.
  • Reklamovaný tovar nemusíte nikam zasielať – spätné zaslanie kuriérom je zabezpečené na náklady spoločnosti.

Slová autora na záver

Spoločnosť Topgal.sk prináša okrem kvalitných školských tašiek aj ľahké cestovné tašky či študentské batohy. Kvalitné batohy a tašky potešia vás i vaše deti, a to všetko za prijateľnú cenu. Ušetrite s nami a nakupujte so zľavou. V prípade, ak sa vám produkt nebude páčiť alebo vám nesadne farba, môžete ho do 30 dní vrátiť alebo vymeniť.

Momentálne prebieha akcia na vybrané tašky, batohy a sety, ktorá trvá iba do 15.3.2021. Preto už neváhajte a poponáhľajte sa s nákupom!

Ak sa vám tento článok páčil, prezdieľajte ho, pripadne nás lajknite na Facebooku.

Príjemné nakupovanie.