Dnes si predstavíme veľmi výhodný osobný účet, ktorý ponúka UniCredit banka. Výhoda spočíva v tom, že ak splníte veľmi prijateľné podmienky, tento účet budete mať zadarmo. Naviac ako bonus za prenesenie konta z inej banky, ponúkajú 50€ pri platbách kartou v sieti obchodov Kaufland. To je teda parádna ponuka, co myslíte? 🙂

Podmienky získania bezplatného účtu U-Konto

U-konto si môže založiť každý občan Slovenskej republiky, ktorý dovršil vek 18 rokov. Jedinou a hlavnou podmienkou na to, aby tento účet bol bezplatne, je aby kumulovaný príjem v jednom kalendárnom mesiaci bol aspoň 400€.

Čo to znamená? Stačí ak Vám príde napr. výplata väčšia ako spomínaných 400€ a celý učet máte bez poplatku. Prípadne je možné aj odoslať peniaze na iný účet a poslať späť, aj tieto pohyby sa počítajú do podmienok.

Treba spomenúť, že ak sa Vám tieto podmienky nepodari v kalendárnom mesiaci splniť, účet bude spoplatnený 8€ za daný mesiac.

Výhody účtu U-Konto

  • Debetná platobná karta Master card zadarmo (akceptovaná prakticky všade aj pri online nákupoch)
  • Výbery zadarmo z bankomatov UniCredit bank a zároveň 2 výbery z akéhokoľvek bankomatu zdarma v bankomatoch konkurenčných bánk a v zahraničí.
  • Online & Smart banking samozrejme bezplatne
  • Možnosť využiť rezervu na účte – Kontokorent od 99-6000€

Podmienky získania bonusu v sieti Kaufland

Prvá z podmienok je teda preniesť si účet z inej banky. Celý tento proces za Vás vybaví UniCredit banka, stačí sa tam len zastaviť, prípadne zavolať na telefónne číslo 0800 14 00 14.

Zároveň táto ponuka platí pre U-konto založené a prenesené od 2. 1. 2020 do 31. 3. 2020. Samozrejmosťou je, že nákup musí byť realizovaný prostredníctvom vydanej platobnej karty od UniCredit banky.

Ako sa uvádza v podmienkach, jednotlivé odmeny budu vyplácané postupne, najneskôr však do 40 dni od nákupu. Nákup možete realizovat do konca Mája, 2020.

Idete do toho? 🙂

Ak sa Vám článok páčil, prosím zdieľajte ho na sociálnych sietiach, pošlite nám páčik, alebo nás podporte.

Taktiež si môžete pozrieť viac návodov alebo kupónov ako ušetriť v našich kategóriách.

Ďakujeme Váš držgros.eu

Zdroj: unicreditbank.sk