Spoločnosť Vivantis prináša nielen šperky, ale rôzne štýlové kúsky, ktoré vás ozdobia od hlavy až po päty. V e-shope nájdete kabelky či parfémy, ale aj košele či hodinky pre mužov. Spoločnosť Vivantis začala svoje pôsobenie v Českej republike v roku 2001 a momentálne patrí medzi popredných online obchodníkov. Teraz prináša aj na slovenský trh kvalitné a dizajnové módne kúsky, ale tiež rôzne doplnky pre krásu a zdravie. O kvalite ponuky svedčí aj fakt, že spoločnosť prerazila nielen na českom a slovenskom trhu, ale aj v Rumunsku, Maďarsku a Rakúsku. K známym značkám patriacim do ich e-shopovej rodiny patrí Prezdravie.sk či Parfemy.cz. Medzi obľúbené kategórie patrí kozmetika, obuv a tiež šperky. Ponuka je naozaj široká a vyberaný sortiment dokáže ulahodiť aj náročným zákazníkom. Poďte sa s nami presvedčiť!

Aktuálne prebieha Valentínska zľava Engelsrufer až -15 % pri použití kódu VALENTINE. Mali by ste poponáhľať, keďže kampaň platí iba do Valentína 14. februára 2021.

Náš výber šperkov na Vivantis.sk

E-shop Vivantis ponúka široký výber šperkov svetoznámej anjelskej značky Engelsrufer. My sme pre vás vybrali zaujímavé akciové kúsky, ktoré potešia každú ženu.

Výhody nákupu na Vivantis.sk

  • Pri nákupe nad 15€ balné zdarma- za balenie nič neplatíte.
  • 60 dní na vrátenie tovaru – až 60 dní na bezplatné vrátenie tovaru.
  • Výhody pre členov Viva klubu – Za každé 1 euro nákupu Vám bude pripočítaný 1 Viva bod. Podľa celkovej výšky Vašich Viva bodov Vám bude priradený status, vďaka ktorému si budete môcť zľaviť svoj budúci nákup o kredity vo výške 2 – 5 % z hodnoty objednávky. Členovia občasne dostávajú špeciálne zľavové kódy.

Slová autora na záver

Ak hľadáte ideálny darček, ktorý poteší Vašu ženu, kamarátku alebo mamičku, šperky Engelsrufer anjelským dizajnom a kvalitným prevedením potešia srdce každej dámy. Navyše ich až do Valentína môžete získať so zľavou až -15%. Ak by ste sa predsa len netrafili do vkusu, šperky môžete do 60 dní od nákupu vrátiť alebo vymeniť.

Momentálne prebieha akcia na vybrané Engelsrufen šperky, ktorá trvá iba do 14.2.2021. Nezabudnite pri objednávke zadať zľavový kód VALENTINE. Už viac neváhajte a poponáhľajte sa s nákupom!

Ak sa vám tento článok páčil, prezdieľajte ho, pripadne nás lajknite na Facebooku.

Prajeme príjemné nakupovanie.