Spoločnosť Vitanella začala svoju činnosť predajom profesionálnej chémie pre gastro-zariadenia a firmy. V roku 2007 zriadila kamennú predajňu v Trenčíne, ktorá sa až dodnes špecializuje na prírodnú kozmetiku a drogériu, zdravú výživu a sortiment pre barbershopy. Spoločnosť sa orientuje na profesionálne čistenie gastro-firiem, ale aj domácností, a preto ponúka široký sortiment výrobkov určených i pre domácich spotrebiteľov. Vlasová, pleťová, telová a dekoratívna kozmetika vhodne dopĺňajú sortiment firmy. Ponuka zahŕňa produkty týkajúce sa objektovej hygieny, kuchynskej hygieny, sanitárneho čistenia, čistenia skiel, hotelovej kozmetiky a rôzne dezinfekcie. Zároveň v ponuke e-shopu nájdete eko produkty, dávkovače, papierový sortiment a kúpeľňové doplnky.

Množstvo tovaru je možné zakúpiť na prevádzke a v momentálnej situácii v online e-shope. Poďte sa presvedčiť s nami!

Aktuálne prebieha výpredaj vybraných produktov so zľavou až -50 %. Mali by ste sa však poponáhľať, pretože kampaň platí iba do 8. marca 2021 alebo do vypredania zásob.

Náš výber akciových produktov v najväčších zľavách

E-shop Vitanella sa orientuje na ekologicky nezávadnú kozmetiku, bio zdravú výživu a hlavne dezinfekčné čistiace produkty. My sme pre vás vybrali niektoré zaujímavé akciové kúsky v skvelých cenách.

Výhody nákupu v e-shope Vitanella

  • Doprava zdarma pri nákupe nad 50 – ak nakúpite nad 50€, poštovné máte zdarma.
  • Expresné dodanie do 24h – váš zakúpený tovar je odoslaný do 24h.
  • Darček ku každej objednávke – ku každej objednávke dostanete darček zdarma.

Slová autora na záver

Ak chcete mať vašu domácnosť dokonale čistú, Vitanella je spoločnosť určená pre vás. Prináša ekologicky nezávadné a zároveň dokonale čistiace prostriedky pre gastro-klientov i pre domácnosti. Veľmi obľúbené sú bio produkty zdravej výživy, ktoré nájdete v e-shope rovnako ako rôznu vlasovú a pleťovú kozmetiku. Antibakteriálne gély a spreje boli vďaka nim posunuté na vyššiu úroveň. Sú šetrné k pokožke a zároveň dokonale dezinfikujú.

Momentálne prebieha akcia na vybrané produkty, ktorá zahŕňa rôzny sortiment z e-shopu. Akcia trvá iba do 8.3.2021. Preto už neváhajte a poponáhľajte sa s nákupom!

Ak sa vám tento článok páčil, prezdieľajte ho, pripadne nás lajknite na Facebooku.

Príjemné nakupovanie.