Merkury Market je jednou z najznámejších spoločností zaoberajúcich sa predajom produktov vhodných na zariaďovanie interiérov i exteriérov. Okrem bytových doplnkov tu nájdete rôzne stavebné materiály, obklady, dlažby, ale aj záhradný nábytok či nástroje na prácu v záhrade. Predajne nájdete v každom regióne Slovenska a spoločnosť takisto ponúka nákup z pohodlia domova. Merkury Market sa orientuje na potreby zákazníka, o čom svedčí aj heslo “Prerábaj a zariaďuj lacnejšie!”. Sortiment obsahuje viac ako 55000 produktov, pričom obklady a dlažby pochádzajú od značkových zahraničných výrobcov z Talianska, Nemecka a Španielska. Takže si na svoje prídu aj náročnejší zákazníci.

Veľkej obľube sa tešia laminátové podlahy, stenové panely, ale aj dvere a okná rôznych druhov a typov. Okrem toho tu nájdete široký výber sanitárnej techniky a keramiky a tiež rôzne bytové doplnky ako sú lampy, tapety, záclony, závesy či koberce. Množstvo tovaru je možné zakúpiť na splátky a tiež v online e-shope. Poďte sa presvedčiť sami!

Aktuálne prebieha výpredaj vybraných produktov so zľavou až – 70 %. Mali by ste sa však poponáhľať, pretože kampaň platí iba do 5. marca 2021 alebo do vypredania zásob.

Náš výber akciových produktov rôzneho druhu

E-shop Merkury Market ponúka široký výber stavebných i obkladových materiálov, ale aj veľké množstvo bytových či záhradných doplnkov a nástrojov. My sme pre vás vybrali niektoré zaujímavé akciové kúsky.

Výhody nákupu v e-shope Merkury Market

  • Cena dopravy podľa hmotnosti- za dopravu zaplatíte podľa hmotnosti vášho balíka, nie však viac ako 49,90€ ( od hmotnosti 1250,1 kg je cena za dopravu konštantná – 49,90€).
  • Osobný odber zdarma – zásielku si môžete vyzdvihnúť v jednej z 21 predajní po celom Slovensku zdarma.
  • Dodanie do 24h – váš zakúpený tovar obdržíte do 24h.
  • Nákup na splátky prostredníctvom spotrebiteľského úveru – využite možnosť zaplatiť za tovar prostredníctvom Spotrebiteľského úveru, ktorý je možné využiť na nákup v minimálnej hodnote 100€.
  • Karta stáleho zákazníka – pre stálych zákazníkov ponúka Merkury Market vernostný program, ktorý umožňuje použitie atraktívnych zliav. Môžete získať až 10% zľavu.

Slová autora na záver

Ak sa chystáte prerobiť vaše bývanie alebo si zariaďujete nové, Merkury Market je vhodné miesto, kde môžete hľadať kvalitný sortiment za rozumnú cenu. Čakajú tu na vás rôzne druhy obkladov, podláh, interiérových, ale aj exteriérových doplnkov. Okrem kobercov, lustrov, lámp či závesov, tu nájdete aj náradie či pomôcky do záhrady a ešte omnoho viac. Ušetrite s nami a nakupujte so zľavou. V prípade, že si tovar zakúpite, do 24h ho môžete mať doma.

Momentálne prebieha akcia na vybrané produkty, ktorá zahŕňa sortiment z každej oblasti domu a záhrady, akcia trvá iba do 5.3.2021. Preto už neváhajte a poponáhľajte sa s nákupom!

Ak sa vám tento článok páčil, prezdieľajte ho, pripadne nás lajknite na Facebooku.

Príjemné nakupovanie.