Dnes Vám dávame do pozornosti výpredaj so zľavou -50% na produkty od značky Yves Rocher. Táto značka je hlavne mnohým dámam známa, ponúka obrovský počet výrobkov inšpirovaných rastlinným svetom, ktoré zahŕňajú starostlivosť o pleť a o telo, hygienické či opaľovacie prípravky, parfumy pre ženy aj mužov a dekoratívnu kozmetiku.

O značke Yves Rocher

Francúzska kozmetická firma, značka číslo 1 v rastlinnej kozmetike vo Francúzsku, bola založená už v roku 1959 vo francúzskom Bretónsku, kde je v súčasnosti 55 hektárov polí. Yves Rocher kontroluje všetky etapy výroby svojich kozmetických výrobkov, vďaka čomu môže dodržiavať svoje záväzky voči ženám, voči rastlinnému svetu a voči planéte. Výrobky Yves Rocher sú hypoalergénne, dermatologicky a oftalmologicky testované.

Podmienky zľavy -50%

  • Ponuka platí pri nákupe nad 35 €
  • Nutnosť zadať pri objednávke kupón: MIDJAR
  • Bezplatná doprava pri nákupe nad 20€ (v dnešnej dobe sa to stále hodí 🙂 )
  • Ako bonus, pri registrácii Newsletteru obdržíte dodatočný kupón na prvý nákup 10€
  • Akcia platí do konca dnešného dňa 03/05/2020
  • Aktualizácia, zľava na Home SPA produkty, 3 -30%, 4 -40%, 5 -50%
  • Nakupovať môžete kliknutím na nasledujúci obrázok:

Aké produkty sa oplatí nakúpiť

Nižšie nájdete pár produktov, ktore Vám Držgroš odporúča:

Pár slov na záver

O kvalite výrobkov, ktoré poskytuje táto spoločnosť niet pochýb. U nás doma tieto produkty využívame už dlhé roky a spokojnosť bola stále zaručená. Kombinácia zliav Vás dostane na hodnoty, za ktoré by ste kupili oveľa menej kvalitné vyrobky 🙂

Zároveň v týchto časoch, kedy ešte stále máme aktívne prípady corona vírusu Covid 19 preferujeme nakupovanie cez internet. Taktiež, obchodné centrá sú zavreté spolu s týmito predajňami, oplatí sa využiť zľavy ktoré ponúkajú spoločnosti, nakoľko existuje citeľný pokles tržieb a teda sa musia s touto situáciou vysporiadať aj takýmto spôsobom. To je samozrejme výhodné pre nás, zakazníkov. Podporme trošku našu, Slovenskú ekonomiku.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie.

kategóriách nášho webu nájdete oveľa viac kupónov, zliav, postupov ako ešte viac ušetriť.

Zdroj: yves-rocher.sk

Tím Držgroš.eu