E-shop Gamisport.sk je firma, ktorá pôvodne pôsobila najmä v susednej Českej republike, kde doteraz funguje kamenná predajňa v meste Třinec. Postupne však firma rástla a expandovala aj k nám. E-shop prináša športové pomôcky a oblečenie pre každý typ športu. Nájdete tu outdoorovú obuv, fitness a tenisovú obuv a tiež lyžiarky či kopačky. Okrem kvalitného športového oblečenia tu zoženiete všetko čo potrebujete pre outdoorové športy, a teda stany, spacie vaky, karimatky, grily, kempingový nábytok či horolezecké mačky. Pre raketové športy, ako je squasch, tenis či badminton, obchod ponúka nielen obuv a rakety, ale aj pomôcky ako sú omotávky. Rovnako tu môžete kúpiť všetko potrebné pre rôzne zimné športy, cyklistiku či vodné športy. Veľmi zaujímavou kategóriou je športová výživa kde nájdete okrem výživových doplnkov aj dezerty či vegetariánske jedlá.

Hlavnou prioritou firmy je zabezpečiť, aby si zákazníci dokázali každý šport užiť na maximum a to za rozumnú cenu. Poďte sa presvedčiť s nami!

Aktuálne prebieha akcia na vybrané produkty so zľavou až -60 %. Akcia platí do 29. apríla 2021.

Náš výber akciových produktov na Gamisport.sk

E-shop Gamisport.sk ponúka široký výber oblečenia, obuvi a doplnkov nielen pre outdoorové aktivity, ale pre každý typ športu. My sme pre vás vybrali akciové kúsky, ktoré nám padli do oka.

Výhody nákupu na Gamisport.sk

  • Garancia 14 dní vrátenia peňazí- nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní od prevzatia zásielky a tím Gamisport vám pošle peniaze do 15 dní od dátumu odstúpenia od zmluvy.
  • Newsletter plný informáciív prípade, že chcete byť informovaní o novinkách na e-shope, zapíšte sa na odoberanie newsletteru.
  • Informácia o dni doručenia v objednávke priamo pri objednávaní sa dozviete deň, kedy vám kuriér tovar doručí (môže sa meniť v závislosti od kuriérskych služieb). V deň keď bude balík vyexpedovaný, obdržíte informačný e-mail.

Slová autora na záver

Spoločnosť Gamisport.sk prináša naozaj široký sortiment produktov zo sveta športu. Okrem oudoorovej či halovej obuvi tu nájdete kvalitné oblečenie na zimné lyžovanie, behanie i na plávanie. Okrem toho si môžete zakúpiť rôzne športové doplnky od tenisových rakiet až po horolezecké mačky či lyže. Zaujímavými produktami sú nielen výživové doplnky pre športovcov, ale aj dezerty či vegetariánske jedlá.

Momentálne prebieha akcia na vybrané produkty z oblasti oblečenia, obuvi, ale aj športových doplnkov. Akcia trvá do 29.4.2021 alebo do vypredania zásob. Preto už neváhajte a poponáhľajte sa s nákupom!

Ak sa vám tento článok páčil, prezdieľajte ho, pripadne nás lajknite na Facebooku.

Príjemné nakupovanie.